Nasz zespół

Jan-Robert-Soltys

Jan Robert Sołtys
Menedżer, Trener Biznesu, Właściciel Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys
Certyfikowany trener biznesu, współtwórca Szkoły Trenerów Biznesu Elżbiety Sołtys. Prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach, doradztwie biznesowym, a także superwizji trenerskiej oraz coachingu.

mb-zdjecie

Marta Błachut
Psycholog, Trener Biznesu, Specjalista ds. projektów szkoleniowych
Zarządza realizacją projektów szkoleniowych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz partnerów biznesowych. Prowadzi także warsztaty rozwijające kompetencje społeczne i osobiste kadry menedżerskiej oraz pracowników.

Ela-Cwynar-Budzinska

Elżbieta Cwynar-Budzińska
Psycholog, Socjolog, Trener Biznesu, Doradca Personalny, Coach ICF
Prowadzi szkolenia rozwijające umiejętności osobiste pracowników i menedżerów. Specjalizuje się także w szkoleniach doskonalących kompetencje trenerskie, coachingu biznesowym, life coachingu oraz stosowaniu metody Action Learning.

marta-kowalczuk-new

Marta Kowalczuk
Psycholog, Trener Biznesu, Doradca Personalny, Coach
Prowadzi szkolenia rozwijające umiejętności osobiste, społeczne i menedżerskie. Specjalizuje się w szkoleniach trenerskich. Jest ekspertem w obszarze HR, badaniach kompetencyjnych, diagnozie potencjału oraz planowaniu ścieżki kariery.

tomek-waleczko

Tomasz Waleczko
Psycholog, Trener Biznesu, Doradca Personalny, Ewaluator
Jest ekspertem w ewaluacji programów rozwoju kompetencji społecznych. Specjalizuje się w przygotowaniu trenerów do projektowania oraz prowadzenia zajęć metodami aktywnymi. Prowadzi treningi i szkolenia rozwijające umiejętności interpersonalne.

katarzyna-pawlusek

Katarzyna Pawlusek
Psycholog, Socjolog, Trener Biznesu, Doradca Personalny, Coach ACC ICF
Specjalizuje się w szkoleniach dla trenerów biznesu, trener w projektach typu „train the trainer”. Jest ekspertem w obszarze diagnostyki psychologicznej. Realizuje projekty doradcze z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w organizacjach.

przemek-paszcza

Przemysław Paszcza
Menedżer, Trener Biznesu, Doradca Personalny, Coach
Prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej oraz warsztaty dla trenerów doskonalące umiejętności trenerskie. Specjalizuje się w szkoleniach z obszarów związanych z zarządzaniem zespołami ludzkimi jak również w szkoleniach handlowych.


2

Natalia Brzoza
Psycholog,
Trener Biznesu

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, budowania zespołów i zarządzania zasobami ludzkimi. Prowadzi warsztaty z zakresu motywacji, asertywności i rozwijania pozytywnej samooceny, a także zarządzania procesowego.


dawid-balutowski

Dawid Bałutowski
Psycholog, Trener Biznesu, Doradca Personalny, Coach
Prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji, wystąpień publicznych. Specjalizuje się także w warsztatach z zakresu asertywności, negocjacji, rozwiązywania konfliktów, motywowania oraz w szkoleniach "train the trainer" i coachingu.

Maciej-Plichta-foto

Maciej Plichta
Prawnik,
Trener Biznesu

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy, a także windykacji, negocjacji, mediacji oraz zarządzania procesowego. Prowadzi szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw oraz administracji publicznej.

300x275

Agnieszka Bożek
Psycholog, Psychoterapeuta, Trener, Coach Rodzicielski
Prowadzi szkolenia rozwijające umiejętności osobiste i społeczne osób indywidualnych oraz pracowników w organizacjach. Prowadzi również sesje coachingowe oraz warsztaty dla rodziców jak również profesjonalistów pracujących z rodzicami.

Radek1-308x282

Radosław Świergosz
Pedagog, Trener Biznesu i Edukacji, Doradca Personalny
Specjalizuje się w usługach szkoleniowych oraz doradczych dla klientów biznesowych z zakresu komunikacji, autoprezentacji, budowania zespołu, treningu asertywności i motywacji. Realizuje także programy doskonalenia dla oświaty.

Izabela Kluzek

Izabela Kluzek
Coach ICF ACC, Trener Biznesu, Certyfikowany Praktyk Points of You
Prowadzi executive i business coaching, jak i coaching grupowy. Jest trenerem specjalizującym się w zakresie doskonalenia umiejętności menedżerskich, zarządzania zasobami ludzkimi, oraz rozwoju pracownika w organizacji.

Anna Lewecka

Anna Lewecka-Olech
Psycholog, Trener Biznesu, Coach ICF, Certyfikowany Praktyk Points of You
Specjalizuje się w coachingu oraz prowadzeniu szkoleń z kompetencji miękkich i tematyki HR. Jako trener pomaga rozwijać umiejętności interpersonalne, odkrywać motywację i zmieniać dotychczasowy sposób komunikowania się na efektywniejszy.


Anna Wawrzyniak

Anna Wawrzyniak
Psycholog,
Trener, Coach ICF

Specjalizuje się w psychologii organizacji i zarządzania oraz komunikacji społecznej. Posiada doświadczenie w sektorze biznesu, organizacji pozarządowych i edukacji. Współpracuje z firmami zajmując się rozwojem kadry menedżerskiej.